KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 6481097
nr 648 1097
Kopparstick
4 st, efter Albrecht Dürer, ca 40 x 30
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 juli 2010
kl 18:11:13
1.000 kr
750 kr
850 kr
950 kr